Turystyka Wrocław i Dolny Śląsk

Zdjecie glówne

Wrocław stanowi jedno z najatrakcyjniejszych turystycznie miast Polski. Rejestr zabytków Wrocławia wykazuje ponad 200 obiektów, wśród których do najcenniejszych należą: Hala Stulecia wpisana w 2006 r. na Listę Światowego Dziedzictwa Dóbr Kultury UNESCO, ratusz należący do najbardziej okazałych gotyckich budowli świeckich w Europie, barokowy gmach Uniwersytetu Wrocławskiego z olśniewającą urodą Aulą Leopoldyńską i obiekty sakralne Ostrowa Tumskiego – najstarszej części miasta.

 

Dolny Śląsk – kraina zaliczana do najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych regionów Polski i Europy.

 

Fenomenem Dolnego Śląska jest przenikanie się kultur i tradycji wielu narodów na przestrzeni wieków. Region obejmuje Nizinę Śląską, Przedgórze Sudeckie i Sudety. Kraina przyciąga pięknem przyrody oraz wspaniałymi, wielowiekowymi zabytkami.

 

Na Dolnym Śląsku znajdziemy m.in.: szlaki zamków i pałaców, cystersów, ginących zawodów, podziemne trasy turystyczne rybne stawy w okolicach Milicza, parki narodowe, rezerwaty przyrody, obiekty wpisane na listę UNESCO (Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy), największą liczbę uzdrowisk w Polsce, trasy narciarskie.

 

Zapraszamy  i oferujemy kompleksowe usługi turystyczne:

 

  • przewodnicy w jęz. polskim i jęz. obcych (m.in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski i in.)
  • noclegi w hotelach, pensjonatach, zamkach, pałacach i in.
  • transport  (autokary, busy)
  • wyżywienie

 

Chętnie przygotujemy ofertę pobytu we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku zgodnie z Państwa zamówieniem.

 

Formularz


Galeria zdjęć