Bezpieczna turystyka (2021-11-05)

Zdjecie glówne

Bezpieczna Turystyka

Akcja pod tytułem Bezpieczna Turystyka została zainicjowana przez turystyczne organizacje branżowe w tym: Polską Radę Turystyki, Radę Przemysłu Spotkań i Wydarzeń i Oddział Turystyki Przyjazdowej PIT.

Badania prowadzone na świecie, w tym przez niemiecki Instytut Kocha, potwierdzają, że turystyka praktycznie nie przyczynia się do rozprzestrzeniania się COVID-19, właśnie dzięki temu, że personel obsługujący klientów jest w znacznym stopniu zaszczepiony.

Chcemy podkreślić, że podróżowanie w odpowiednim rygorze sanitarnym może być bezpieczne zarówno dla klientów jak i pracowników sektora. Biura biorące udział w akcji spełniają najwyższe standardy sanitarne oraz dodatkowo cały ich personel jest zaszczepiony co zwiększa bezpieczeństwo klientów. Biura te mają odpowiednią wiedzę na temat bezpiecznego podróżowania i wymagań sanitarnych jakie należy spełnić przy podróżowaniu.

Do naszych klientów wychodzimy z jasnym przekazem – jesteśmy zaszczepieni, turystyka jest bezpieczna, nasza kadra dla o Państwa i nasze bezpieczeństwo.